Claretech BioGlide

RS CLARE

Smary do rozjazdów kolejowych

Więcej pasażerów, zwiększony ruch i wyższe prędkości. Obciążenie sieci kolejowych nigdy nie było większe, co oznacza, że skuteczna ochrona kolei nigdy nie była tak ważna. RS Clare rozumie znaczenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie zarządzania tarciem we wspieraniu naszych klientów w obliczu większych wyzwań, aby skrócić czas ich inżynierów na torze, zmniejszyć koszty konserwacji, aby osiągnąć długoterminowe oszczędności i chronić nasze środowisko.

Nasze smary do rozjazdów zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia ilości czasu, jaki inżynierowie muszą spędzać na torze, przedłużając żywotność infrastruktury w celu zapewnienia bezpieczniejszej pracy i obniżenia kosztów konserwacji.

Dlatego coraz większa liczba operatorów kolejowych polega na RS Clare w zakresie smarów do torów, które są trwalsze i lepsze. Zaopatrujemy już krajową sieć w Wielkiej Brytanii, londyńskie metro, tramwaje miejskie i lekkie koleje. Robimy duże postępy na całym świecie jako specjaliści od najbardziej zaawansowanych i opłacalnych smarów.

CLARETECH BIOGLIDE

Produkty do smarowania poduszek podiglicowych

Utrzymanie płynnej pracy zwrotnic jest kluczem do bezpiecznego i wydajnego działania każdego systemu kolejowego. Częste użytkowanie w połączeniu ze zużyciem spowodowanym ruchem mechanicznym oznacza, że rozjazdy wymagają specjalistycznego smarowania.

Ze znakomitymi wynikami w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, nowy Claretech Bioglide jest wyborem dla każdego operatora, który chce osiągów i ochrony środowiska. Udowodniono, że jest to najbardziej ekonomiczna i przyjazna dla środowiska metoda zapewniania smarowania poduszek podiglicowych, aby poruszały się swobodnie przy minimalnym wysiłku, Bioglide zapewnia również wodoodporną barierę chroniącą przed korozją.

W RS Clare zawsze myślimy o ekologiczności. Unikalna technologia smaru oznacza wyjątkowe właściwości mechaniczne bez zagrożenia dla otaczającego gruntu i wód. Wysoki procent zawartości odnawialnej zmniejsza ślad węglowy i zwiększa zrównoważony rozwój.

CLARETECH BIOGLIDE

Stosowanie smarowania rozjazdów

Bioglide, szybki i łatwy w użyciu smar aplikowany pędzlem lub spryskiwaczem, wydłuża okresy między smarowaniami od 3 do 6 tygodni w zależności od natężenia ruchu. Redukując ilość potrzebnego produktu i liczbę aplikacji wymaganych każdego roku, koszty są znacznie zmniejszone, aby zapewnić powtarzalne i długoterminowe oszczędności.

Przyjazne dla środowiska smarowanie

Zgodność z certyfikatem EU Ecolabel i amerykańską Agencją Ochrony Środowiska (EPA)
Bioglide jest o wiele łatwiejszy do nałożenia i czystszy niż tradycyjne, brudzące, czarne smary. Czystsze elementy rozjazdów i czystsze środowisko.

Karta techniczna


CLARETECH BIOGLIDE

Karta MSDS


CLARETECH BIOGLIDE

CLARETECH BIOGLIDE

Referencje