Claretech EcoCurve Onboard 000

SERIA   ECOCURVE

ClareTech EcoCurve Onboard do pokładowych systemów smarowania obrzeży

Innowacyjne rozwiązanie do smarowania obrzeży kół, nasz smar EcoCurve Onboard został zaprojektowany do stosowania w pokładowych systemach natryskowych. Będąc częścią naszej gamy smarów z certyfikatem Ecolabel, EcoCurve Onboard to wysoce wydajne rozwiązanie, które zostało specjalnie opracowane, aby sprostać wyjątkowym wyzwaniom związanym z zastosowaniami pokładowymi i zapewnić optymalną ochronę na styku koło / szyna.

Gama smarów RS Clare EcoCurve została opracowana z 75-90% zawartości odnawialnych źródeł energii, aby spełnić najbardziej wymagające normy ekologiczne na świecie, uzyskując certyfikat Ecolabel w Europie i zgodność z programem Agencji Ochrony Środowiska (EPA) ” Environmentalally Acceptable Lubricants Scheme ” w USA. Oba kładą nacisk na znaczenie doboru przyjaznych dla środowiska smarów, aby zapewnić minimalny wpływ na środowisko wodne i glebę w otaczających obszarach podczas użytkowania, ze szczególnym uwzględnieniem biodegradowalnych i nieulegających bioakumulacji składników smarów. Nasza gama EcoCurve znacznie przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego przy jednoczesnym zwiększeniu zrównoważonego rozwoju.

SERIA ECOCURVE

Smar do pokładowych systemów smarowania obrzeży

Oprócz zapewnienia pełnej wydajności, jakiej potrzebujesz na styku szyna-koło, zaawansowana seria EcoCurve zapewnia również ochronę środowiska.

Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanego zagęszczacza smaru dla zwiększenia stabilności we wszystkich klimatach i warunkach, jego wysoce adhezyjny charakter zapewnia trwałą ochronę przed zużyciem i korozją. Nawet pod ekstremalnym ciśnieniem, dużym obciążeniem roboczym i ulewnym deszczem, EcoCurve pozostaje na miejscu, zmniejszając zanieczyszczenie gleby i wody.

Seria EcoCurve firmy RS Clare obejmuje przełomową nanotechnologię na poziomie molekularnym w celu zwiększenia stabilności, konsystencji i wydajności, jednocześnie minimalizując potrzebę stosowania szkodliwych dodatków chemicznych.

ECOCURVE ONBOARD

Cechy i Zalety

  • Czysta i stabilna konsystencja żelu zapewnia retencję na obrzeżu koła, zapewniając trwałą ochronę i lepszą wydajność przenoszenia
  • Jednolity wzór natrysku i objętość w całym zakresie temperatur pracy EcoCurve Onboard (od -25 ° C do 70 ° C), potwierdzone rygorystycznymi testami OEM
  • Posiada certyfikat Ecolabel i spełnia wymogi programu EPA „Environmentally Acceptable Lubricants”
  • Biodegradowalny i nieulegający bioakumulacji smar, odpowiedni do stosowania w pobliżu rzek i zbiorników wodnych
  • Doskonała ochrona przed zużyciem w warunkach dużego obciążenia wydłuża żywotność kół i szyn
  • Inhibitory korozji zmniejszają defekty i zapewniają lepszą ochronę przed korozją
  • Niezmiennie wysoka wydajność przez cały rok
  • Spełnia specyfikacje SNCF STN-S-802

Karta techniczna


ClareTech EcoCurve Onboard

Karta MSDS


ClareTech EcoCurve Onboard

CLARETECH ECOCURVE ONBOARD

Referencje